• iletisim@cebinyanmasin.com
  • 0536 683 4186
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
751 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Serkan Meto
  • ADRES: Güzelyurt mahallesi 2128 sokak B Blok Apt. No:4-1
  • TELEFON: 0 (212) 852 5757
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Fotokopi makinesi firmamız kurulduğu günden, günümüze kadar bir çok sektöre web hizmetleri veren uzman ekibimiz bir çok isimle ön plana çıkmıştır. Fotokopi makinesinde ekonomik çözümler ve geniş ürün portföyü için bizi arayın.

Tüm bu zaman zarfı içinde kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamayı başaran ve çizgisini hiç bozmayan ekibimizle yıllaca süregelen bu web hizmetlerinde artık marka oluşumuna girmiş bulunmaktayız tüm teknoloji ve gelişimi kalbinde büyüten ve sürekli gelişen ekip tecrübesiyle artık ismimin kiralık fotokopi makinesi hizmetinde siz değerli müşterilerine web sektöründe öncü yenilikleri sunmaktan gurur duyarız.

Fotokopi makinesi firmamızın hiç vazgeçmediği bir kaç çizgiden en önemlisi ise destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portföyü ile on binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. Değerli vaktinizi bizi tanımaya ayırdığınız için çok teşekkür ederiz! Umarız bizi tanımanızda yardımcı olabilmişizdir.

Biz yinede yeterli gelmemiştir diye bizi iletişim sayfamızdaki telefon numaramızdan arayıp bir kaç soru sormanızı bekleyen arkadaşlarımız olduğunu hatırlatalım ve iyi günler dileyelim.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.