• iletisim@cebinyanmasin.com
  • 0536 683 4186
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
242 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Karaman Anka Tur
  • ADRES: Tahsin Ünal Mah. Gazipaşa Cad. 26. Sok. Mekrez/Karaman
  • TELEFON: 0338 214 77 77
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00-11:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda

1996 Yılında Karaman’da seyahat, şehirlerarası yolcu taşımacılığı, havayolu yolcu transferi, uçak bileti satış, yurtiçi ve yurtdışı kültür turları, yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonları, hac ve umre organizasyonları alanında faaliyet göstermeye başlayan Karaman Birer Turizm ile 2017 yılına kadar devam eden işbirliğimizi sonlandırdıktan sonra, 2018 yılından itibaren ulusal ve uluslararası ölçekte, genel kabul görmüş kalite standartları ve ilkeli duruşuyla hizmetine devam eden Karaman Anka Tour, Karamanlı hemşerilerimizin övgüsüne mazhar olmuştur.

Sektördeki 25 yılı aşkın deneyimi ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle uzun yıllar var olacak faaliyetlerini sürdüren firmamız, Karamanlı hemşerilerimizin 7/24 hizmetindedir.

Bir Karaman markası olan Karaman Anka Tour, kısa ve uzun vadede hem ulusal hem de uluslararası arenada başarılarıyla her zaman gündemde olmaya devam edecektir.

Misyonumuz

Özel ve genel ölçekte sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizle, değerli misafirlerimize farklılıklarını ve önemliliklerini hissettirmek ve firmamızdan aldıkları hizmetlerle Karaman Anka Tour kalitesini onlara yaşatmak.

Vizyonumuz

Sektörde turizm faaliyetleri konusunda müşteri ve misafir memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarına uygun hizmetlerimizle; güvenilir, saygın yapıya sahip markamızı sektörde devamlı zirvede tutarak misafirlerimize bu ayrıcalıkları yaşatmak vizyon politikamız olmuştur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Ahmet Yavuz Nisan 26, 2023 7:03 am CEVAPLA

    Oldukça memnun kaldığımız bir gezi oldu. Karaman Anka Tur’a teşekkür eder ve yeni gezilerinde herkese tavsiye ederim.